AKTUALNOŚCI

Flaga_polskaenglish_flagflaga-rosji

Nowa strona PrimParts – Wszystkie informacje o nas w jednym miejscu!

Zapraszamy wszystkich klientów oraz współpracowników do zapoznania się z nową stroną naszej firmy. Znajdziecie tutaj pełne informacje dotyczące naszej działalności, asortymentu jaki posiadamy oraz usług jakie świadczymy dla naszych klientów. Mamy nadzieję że przypadnie Wam ona do gustu, ale przede wszystkich liczymy, że lepiej niż do tej pory pokaże ona asortyment firmy PrimParts, jakim dysponujemy oraz dostarczy pełniejszych i dokładniejszych informacji na nasz temat. Cały czas dodajemy oraz aktualizujemy informacje dostępne na stronie, dlatego też zapraszamy do jak najczęstszych odwiedzin.

W razie gdyby informacji przez Państwa szukanych nie było na naszej stronie zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź za pomocą informacji dostępnych w zakładce kontakt.

Zachęcamy także do polubienia naszej strony na facebooku – w ten sposób będziecie na bieżąco z ofertą oraz promocjami.

Zmieniamy siedzibę – od dzisiaj zapraszamy wszystkich do Złotoryi!

Od miesiąca listopada 2013 firma PrimParts zmienia swoją lokalizację. Obecnie główna siedziba firmy, nasze centrum spedycyjne oraz serwisowe znajdować będzie się przy ulicy Wyszyńskiego 1 – dawna siedziba Państwowej Straży Pożarnej w Złotoryi!

Nowa siedziba to zupełnie nowe możliwości dla firmy PrimParts. Wreszcie wszystkie działy firmy znajdować się będą w jednym miejscu. Do dyspozycji firma zyskała ogrom miejsca do przechowywania części zamiennych oraz gotowych zmontowanych mechanizmów. Zyskano także ogromną powierzchnię serwisową, dzięki czemu wszelkie naprawy, diagnostyka oraz montaż części odbywać się będzie jeszcze sprawniej i dokładniej. Skróci się także czas wykonywania usług.

Nowa siedziba była konieczna ze względu na rosnące potrzeby naszych klientów, a co za tym idzie także konieczność przeniesienia się do bardziej reprezentatywnej i użytecznej siedziby. Zapraszamy do odwiedzin w naszej nowej siedzibie. Niebawem zamieścimy galerię zdjęć obrazującą naszą nową siedzibę oraz działalność firmy PrimParts.