Uncategorized

Gdy zepsuje się maszyna rolnicza – z pomocą przychodzimy my!

Na polu rolniczym maszyna może się zepsuć, a rolnik musi dostarczyć części zamienne lub ponownie uruchomić. Jest to jednak rozwiązanie tylko doraźne. Dlatego rolnik powinien zwrócić się o pomoc do konsumentów – w tym przypadku do „sprzedawców części”.

Gdy kombajn zbożowy się zepsuje, zostaje zablokowany. Po długim czasie rolnik musi zapłacić 1500 dolarów za części i zatrudnić mechanika przemysłowego. Rolnik utknie w nadziei, że część mechaniczna znajdzie i naprawi firma, która nie specjalizuje się w tego typu maszynach.

Często myślimy o wydatkach naszego gospodarstwa na części i wyposażenie i zastanawiamy się, co się z nim stanie w przyszłości, jeśli nie będzie nas stać na jego naprawę. Ale jeśli zastanowisz się przez chwilę, odkryjesz, że twoje farmy mogłyby zostać wystawione na sprzedaż tylko dlatego, że nikt by ich już nie kupił! Jeśli więc planujesz przeprowadzkę lub nawet myślisz o zakupie w najbliższej przyszłości, rozważ wymianę starych maszyn rolniczych na coś nowego!

Może wydawać się to prostym problemem do rozwiązania, ale w rzeczywistości może być złożony. Często maszyna psuje się z powodu czegoś, co dzieje się podczas pracy. Maszyna może się zepsuć, gdy pracownik jest rozproszony, gdy członek zespołu zostanie ranny, a nawet gdy czujniki ulegną awarii i nikt tego nie zauważy.

W rolnictwie zawsze istnieje potrzeba wymiany części maszyn rolniczych na wypadek ich awarii. Jednak nadal zdarzają się przypadki, gdy części maszyny ulegają uszkodzeniu z powodu intensywnego użytkowania. Może to denerwować operatora i potrzebuje czasu na naprawę maszyny, po czym musi ją ponownie naprawić. Dlatego inwestycja w część zamienną jest niezwykle pomocna dla operatora i jego klientów.

Choć wymiana części maszyny rolniczej może być w ten sposób łatwa, może być bardzo kosztowna, jeśli musisz to robić wielokrotnie. Tę analizę kosztów i korzyści można łatwo przeprowadzić przy użyciu symulowanego modelu o różnych parametrach wejściowych (ile pieniędzy potrzebujesz na koszty konserwacji) i różnych wynikach (ilość wymaganych części zamiennych). Korzystając z tych danych wejściowych i wyjściowych, dowiesz się, jak wydajna jest Twoja inwestycja dla Twojej firmy.

Kombajn zbożowy to typ ciągnika, który był używany do zbioru plonów. Składa się z zestawu dwóch części, które współpracują ze sobą, aby przenosić plon z jednego miejsca do drugiego.

Gdy jakaś część rolnicza nie działa prawidłowo i nie utrzymuje żyzności gleby, przychodzimy z pomocą! W Green Robot pomogliśmy dużym firmom rolniczym zarządzać ich maszynami. Jeśli produkt się psuje i nie działa w określonej rutynie, nasz zespół stara się znaleźć alternatywne rozwiązanie. Jesteśmy zawsze gotowi do pomocy, gdy nasi klienci potrzebują pomocy technicznej.

Kombajn zbożowy (maszyna wykrywająca i sterująca dołączona do kombajnu zbożowego) jest w pełni zautomatyzowany. Gdy maszyna się zepsuje, właściciel gruntu musi ją rozebrać i naprawić. Może to być skomplikowana procedura, zwłaszcza jeśli istnieje wiele części o różnych rozmiarach i kształtach, którymi trzeba zarządzać za jednym razem. Właściciel gruntu będzie musiał upewnić się, że naprawa została wykonana prawidłowo, w przeciwnym razie uszkodzenie może nie zostać naprawione prawidłowo.

Gdy maszyna rolnicza się psuje, potrzebujesz ręcznego sposobu na jej naprawę – samodzielnie rozbierając maszynę, a następnie diagnozując problem na własny koszt lub kupując specjalistyczny sprzęt, który może wykonać kilka testów w Twoim imieniu. Jest to jednak proces czasochłonny, co sprawia, że jesteś mniej wydajny pod względem czasu poświęconego na zadania, a także pieniędzy wydanych na naprawę maszyny rolniczej w porównaniu z kosztem zakupu przemysłowej wersji podobnego produktu.

Jadąc naszym kombajnem możemy nie zdawać sobie sprawy z tego, że jedna część może się zepsuć, gdy wjedziemy na pole rolnicze. Nawet gdyby maszyna działała bez zarzutu, konieczne jest, abyśmy nie popełnili błędu wydawania pieniędzy na naprawy i wymiany.