O NAS

Flaga_polskaenglish_flagflaga-rosji

Firma PrimParts powstała w roku 2012. Mimo krótkiej historii założyciele mogą poszczycić się ogromnym doświadczeniem w branży mechanicznej sięgające roku 2002. Od niedawna możemy pochwalić się także nową siedzibą mieszczącą się w Złotoryi przy ulicy Wyszyńskiego 1 (dawna remiza oraz centrala Państwowej Straży Pożarnej), która otworzyła przed firmą PrimParts całkiem nowe możliwości. Dzięki niej zwiększyły się możliwości magazynowania części zamiennych oraz gotowych zestawów urządzeń. Firma zyskała także profesjonalne stanowiska serwisowo-montażowe, które dodatkowo przyśpieszają i poprawiają nasze możliwości oraz powiększą wachlarz świadczonych przez nas usług.

Specjalizujemy się w dostarczaniu do klientów przemysłowych napędów jezdnych oraz przekładni mechanicznych. W naszym asortymencie znajdują się skrzynie biegów, mosty napędowe, mosty skrętne, zmienniki momentu oraz przekładnie takich wiodących marek jak CARRARO, DANA, ZF PARTS, DANA SPICER oraz innych. Posiadamy jedynie oryginalne części, nie sprzedajemy zamienników. Komponenty oraz części te są od lat uznane oraz powszechnie stosowane w maszynach budowlanych, górniczych, leśnych, ładowarkach widłowych i teleskopowych na całym świecie. Każda licząca się na świecie firma produkująca tego typu maszyny projektuje je w oparciu o mechanizmy sprawdzone i wykonane z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły. Części których dystrybutorem jest PrimParts wykazują najlepsze walory jakościowe, techniczne oraz praktyczne dzięki czemu grono zadowolonych klientów naszej firmy tak szybko sie powiększa. Wszystkie sprzedawane u nas produkty objęte są gwarancją producencką dzięki czemu w okresie jej trwania wszelkie naprawy i serwis wykonywane są możliwie szybko i efektywnie bez ponoszenia kosztów przez klienta.

Poza sprzedażą nowych elementów maszyn i urządzeń świadczymy także usługi serwisowe pogwarancyjne w bardzo korzystnych cenach. Posiadamy bardzo bogate zaplecze części zamiennych. Każdą usługę wyceniamy indywidualnie, określając koszt oraz przewidywany czas trwania. Dokładamy najwyższych starań aby nasze ceny były najlepszymi na rynku, a jakość wykonywanych napraw i konserwacji była na najwyższym poziomie.

Od chwili założenia zyskujemy coraz to większe rzesze klientów dzięki profesjonalnemu i personalnemu podejściu do każdej z potrzeb z jaką sie spotykamy. Charakteryzuje nas także pozytywne myślenie oraz sumienność.

Zapraszamy do kontaktu. Nasi pracownicy bardzo chętnie udzielą wszelkiej potrzebnej pomocy, pomagając dopasować konkretne rozwiązanie techniczne do klienta, tak aby zyskał on dokładnie to czego potrzebuje.

Sprawdź nasze ceny! Jeżeli posiadasz ofertę od konkurencji porównaj ją z naszą! Posiadamy bardzo konkurencyjne ceny, pod tym względem pozostawiamy konkurencję daleko w tyle!

No bo kto powiedział że jakość musi być droga?